VIRTUÁLNÍ PRIVÁTNÍ SERVERY(VPS)

VPS je váš vlastní server, který běží na virtualizovaném hardware. 

VPS PRO HLADKÝ PRŮBĚH VAŠEHO PROJEKTU

Rychlejší než SSD, navíc s excelentní podporou. A to je jen začátek. Vlastní virtuální server můžete mít už za pár minut. Založení je rychlé a pohodlné. Všechno se ovládá pomocí přehledného grafického rozhraní. 

Rychlejší než SSD

Ta rychlost opravdu bere dech. Díky serverům 9. generace HPE ProLiant s FibreChannel.

Přeinstalovaný OS

Vyberte si jakýkoli Linux, Windows či jiný nabízený image systému. A budete ho mít.

Snadný přechod od konkurence

Nemusíte nic instalovat. Stačí jen dodat vlastní obraz operačního systému. A je to.

Pohodlné ovládání

O všem budete mít přehled díky zákaznickému portálu. Skutečně vás překvapí.

Pravidelné zálohování

Data se zálohují automaticky či manuálně do HPE StoreOnce. Na denní či týdenní bázi.

Excelentní podpora

Cokoli chcete provozovat, musí fungovat. A bude. Opravdu nám na tom záleží.

VYBERTE SI Z PŘIPRAVENÝCH BALÍČKŮ

Kontaktujte nás pro vlastní konfiguraci balíčku.

Poptávka VPS

Q

3 + 2 =

V CENĚ VPS OD NÁS ZÍSKÁTE

Z

Zřízení VPS okamžitě dle vybrané nebo vlastní konfigurace

Z

Sdílená konektivita 1 Gbps, bez omezení přenosů

Z

Plná KVM virtualizace plus virtIO

Z

Vysoký výkon serverů HP s procesory Intel Xeon E5-2630v3

Z

Garance vyhrazených RAM a HDD zdrojů

Z

HDD na SAN HP 3PAR – čtení 491 MB/s a zápis 448 MB/s

Z

DDoS ochrana a volitelně IPS ochrana na FortiGate 1000C

Z

Vysoká dostupnost SLA 99,95%                                                   

Z

Root přístup, VNC konzole v Zákaznickém portálu

Z

Úhrada předem kartou nebo převodem

Z

Možnost okamžité změny parametrů                                          

Z

Možnost nastavení vlastního firewallu

Z

Možnost zálohování do HP StoreOnce                                                        

Z

Umístění v moderním datovém centru s vysokým zabezpečním

NAŠE VPS TĚŽKO HLEDÁ KONKURENCI

Okamžité zřízení VPS

Virtuální privátní server je server, který běží na virtualizovaném hardware, a po uhrazení předplatného je zřízen během několika minut. Objednávkou VPS si na vámi zvolené fakturační období pronajímáte část výpočetních prostředků vysoce výkonných serverů HP. Na jednom fyzickém serveru současně koexistuje vícero VPS. Objednané VPS je pouze vaše, přístup k němu máte pouze Vy jako administrátor (root). Vše je přitom koncipováno tak, aby vaše VPS v žádném případě nebylo ovlivněno ostatními účastníky služby.

IPv4, IPv6, IPv4 + IPv6

Virtuální privátní server je server, který běží na virtualizovaném hardware, a po uhrazení předplatného je zřízen během několika minut. Objednávkou VPS si na vámi zvolené fakturační období pronajímáte část výpočetních prostředků vysoce výkonných serverů HP. Na jednom fyzickém serveru současně koexistuje vícero VPS. Objednané VPS je pouze vaše, přístup k němu máte pouze Vy jako administrátor (root). Vše je přitom koncipováno tak, aby vaše VPS v žádném případě nebylo ovlivněno ostatními účastníky služby.

Data v bezpečí: zálohovací plán

K VPS je možné doobjednat automatické nebo manuální zálohování formou snapshotu do úložiště HP StoreOnce. Všechny zálohy, které jsou prováděny automaticky na denní (7 posledních záloh) či týdenní bázi (4 poslední zálohy) nebo ručně (5 posledních záloh) dle aktuální potřeby ze strany zákazníka, lze snadno spravovat v Zákaznickém portálu. K VPS je možné kteroukoli z dostupných záloh ihned připojit (nebo odpojit), přičemž lze současně připojit všechny dostupné zálohy. S připojenou zálohou lze snadno pracovat jako s dalším diskem.

Excelentní podpora

Našim zákazníkům poskytujeme bezplatnou předi poprodejní podporu v průběhu celého životního cyklu každé objednané službyRegistrací do našeho Zákaznického portálu získáte mimo jiné pokročilé nástroje pro správu objednaných služeb, srozumitelné a přehledné manuály pokrývající hlavní aspekty jednotlivých služeb, a také nástroj pro správu požadavků, takže můžete kdykoli vznést jakýkoli dotaz či požadavek týkající se služeb, které poskytujeme a my jej promptně vyřešíme. Kromě toho jsme vám také k dispozici na +420 a nebo info@unitechnologies.cz

Výkonné servery HP

VPS jsou provozovány na vysoce výkonných a spolehlivých enterprise serverech HPE ProLiant DL380 Gen9 Server. Jedno virtuální procesorové jádro – VCPU, reprezentuje jedno logické jádro high-end procesoru Intel Xeon E5-2630v3. Servery jsou vybaveny rychlými moduly RAM DDR4 2400 MHz. RAM i HDD jsou vyhrazeny. Servery jsou do sítě zapojeny dvěma 10 Gbps linkami a stejně tak je redundantní připojení do sítě SAN. Všechny servery jsou monitorovány v režimu 24×7.

Proč jsme rychlejší než SSD

Virtuální privátní servery jsou provozovány na diskovém poli HP 3PAR. Jedná se o diskové pole úrovně enterprise, které je koncipováno s ohledem na vysokou dostupnost (HA – High Availablity), využívá výkonnou RAM cache a připojení pomocí Fibre Channel, čímž překonává běžná VPS s SSD disky. Rychlost čtení v tomto prostředí dosahuje 491 MB/s a rychlost zápisu 448 MB/s. Vyzkoušejte VPS a zjistíte, že virtuální server splní vaše očekávání i v rámci těch nejnáročnějších nasazení a zaměření.

Pohodlí především: předinstalovaný OS

Na objednaném VPS naleznete předinstalovaný operační systém, který jste zvolili v konfigurátoru. Aktuálně poskytujeme hlavní serverové distribuce platformy Linux – Debian, Fedora, Ubuntu, CentOS. Na vašem VPS bude předinstalován pouze OS dle vašeho výběru. Pokud byste chtěli na VPS instalovat jiný OS, který se v konfigurátoru nevyskytuje, požadovali jinou verzi OS, potřebovali zřídit VPS zcela bez OS nebo hledáte konfiguraci s vyššími parametry, neváhejte a kontaktujte nás – rádi vám vyjdeme vstříc.

Zákaznický portál

S naším zákaznickým portálem budete mít své služby neustále pod kontrolou, a to z obchodního i technického hlediska. Přehledný dashboard vám okamžite zobrazí nejdůležitější informace a zkrátí cestu k požadovaným službám, informacím či akcím. Poskytuje nástroje pro správu všech obednaných služeb, příslusných plateb, systém pro správu požadavků a sekci podpory obsahující manuály, přehledy přidělených a čerpaných slevových bodů, atd. Vybrané služby (např. VPS) lze přitom vzdáleně spravovat přímo z prostředí Zákaznického portálu.

ŠPIČKOVÁ TECHNICKÁ PODPORA

Když budete potřebovat pomoc, rozhodně vás nenecháme na holičkách.

IT_sluzby

Používáme nejlepší servery na trhu – HP ProLiant DL380 Gen9.

Provoz systému jistí celá řada mechanismů.

Datové centrum je pod neustálou kontrolou. I teď.

Navštivte naše datové centrum

Srázná 21
586 01 Jihlava
Czech Republic

Nebo nám napište e-mail

info@unitechnologies.cz